Vážení zákazníci, z důvodu výrazného nárůstu počtu objednávek a hlavně extrémního tlaku na přepravu se doba doručení Vašich objednávek může protáhnou na 2-3 pracovní dny. Děkujeme velice za pochopení team autobaterie-pneumatiky.cz

Bezpečně kolem světa

 

Ať už jedete jenom z Prahy do Brna nebo třeba na druhý konec Evropy. Vždy si zasloužíte pneumatiky, které váš kamion nebo náklaďák bezpečně dovedou až do cíle. U nás takové najdete. Pneu s vynikající přilnavostí k povrchu, hlubokým dezénem extrémně dlouhou životností.

Prodáváme totiž pneumatiky těch nejlepších světových výrobců – Bridgestone, Continental nebo třeba Pirelli. Všechny pochází z oficiální české distribuce, jsou novější 3 let a dodáme vám je do 24 hodin od objednání.

Jezdit s kamionem do menších měst a obcí už pro vás nemusí být noční můrou. Právě naopak. S našimi pneumatikami zvládnete jakoukoliv cestu. Díky výbornému záběru, rovnoměrnému opotřebení nebo nízkému valivému odporu vás naše pneu bezpečně dovedou kamkoliv zrovna potřebujete.

Víme totiž, co je pro váš kamion dobré. Pneumatiky Bridgestone, Continental nebo Pirelli patří ke špičce na světovém trhu. A právě proto vám je nabízíme. Všechny pochází ¨pz oficiální české distribuce, jsou novější 3 let a dodáme vám je do 24 hodin od objednání.

Pokud si nejste jistí, které pneumatiky vybrat, vždy dbejte na doporučení výrobce. Anebo nám radši rovnou zavolejte na 773 761 803 nebo napište na info@autobaterie-pneumatiky.cz.