O nás

Co nabízíme?

Autobaterie-pneumatiky.cz je internetový obchod s dlouhou tradicí a odbornými zkušenostmi nejen v online prostředí. Svoje služby nabízí také formou tradiční kamenné prodejny.

Provozovatelem internetového obchodu je firma VEHAR service s.r.o., franchizový partner společnosti Contitrade services s.r.o. již od roku 2009. Mateřskou společností Contitrade services je Continental Barum s.r.o., což je jeden z největších výrobců pokrývající veškeré portfolio ve výrobě pneumatik.

V internetovém obchodě autobaterie-pneumatiky.cz nejdete pneumatiky značek Continental, Barum, Matador, Nokian, Goodyear, Dunlop a mnohé další. V nabídce baterií můžete vybírat ze značek Exide, Varta, Fiamm, Banner a jiných předních světových výrobců. Nabízíme také privátní značky autobaterií Bars a Ampera.

Internetový obchod autobaterie-pneumatiky.cz nabízí kompletní portfolio jak v oblasti pneumatik, tak i v sortimentu baterií. Vybrat si můžete pneu pro osobní automobily, SUV, 4x4, dále také pro dodávky, nákladní automobily nebo motocykly. Stejně pestrá je i nabídka baterií. Zakoupit můžete baterie startovací, trakční, motobaterie a také baterie pro zahradní techniku. V neposlední řadě nabízíme baterie staniční, které jsou použitelné v systémech EPS a UPS.

Veškeré zakoupené pneumatiky a baterie na osobní vozy a dodávky je možné též přezout a namontovat v našem servisu na adrese Gajdošova 349/86 v Brně – Židenicích.

Proč nakoupit u nás

  • Jsme navázáni na výrobce a největší dodavatele pneu a baterií v ČR a Evropě
  • Zboží expedujeme maximálně do 48 hodin od objednávky
  • Zboží si můžete po objednávce vyzvednout v kamenné provozovně v Brně
  • Dopravu máte vždy za nejnižší možnou cenu a u vybraných typů a rozměrů pneu zcela ZDARMA
  • Rychlé a kvalitní zpracování veškerých objednávek

Naše priority

Naší prioritou vždy byl a bude spokojený zákazník. Samozřejmostí je pro nás poskytnout zákazníkovi maximálně komfortní pocit z jízdy společně s pocitem bezpečí při používání výrobků zakoupených v internetovém obchodě autobaterie-pneumatiky.cz.