Jak prodloužím životnost pneumatik?

 

Věčná otázka většiny motorkářů. Úplně nové pneumatiky nejprve zajeďte, tj. při jízdě postupně zvětšujte náklony. Pneumatiky mějte vždy nahuštěné na předepsaný tlak a vyvarujte se agresivnímu stylu jízdy – prudkému zrychlování a brzdění. Pneumatikám příliš neprospívá chlad a mokro.

Vliv na životnost pneu má i skladování během zimy. Mějte je uložené na suchém, temném, nevytápěném a dobře větraném místě. Pneumatiky nikdy neskladujte při plném tlaku.

Nezáleží na tom, zda na motorku usedáte každý den nebo ji z garáže vytáhnete párkrát do roka. Kvalitní pneu jsou pro vás důležité v obou případech. My to dobře víme – a proto prodáváme pouze pneumatiky od prověřených výrobců, jako jsou Continental nebo Mitas. Záruka skvělých jízdních vlastností za každého počasí i stylu jízdy.

Nové moto pneumatiky vždy vybírejte s ohledem na svůj stroj. Pro cestovní motorky nebo endura jsou vhodnější tvrdší směsi (s dlouhou životností), pro rychlé sportovní stroje zase měkčí směsi (s extrémní přilnavostí).

Pokud si s výběrem pneumatiky pro svou motorku nevíte rady, nebojte se nám kdykoliv zavolat na 773 761 803 nebo napsat na info@autobaterie-pneumatiky.cz.

Na pneu od nás nečekáte

  • skladové pneumatiky vám dodáme do 24h od objednání
  • prodáváme pouze pneu z oficiální české distribuce
  • při koupi vybraných pneu je doprava úplně ZADARMO