Nejlevnější pneu

Na našem e-shopu prodáváme nejlevnější pneumatiky už dlouho. Vždy se snažíme, aby cena našich pneumatik odpovídala jak kvalitě, tak účelu pneu. A samozřejmě, aby byly pneu co nejlevnější.

Snažíme se s našimi dodavateli vyjednat tu nejlepší možnou cenu pneu, aby byly poté pneumatiky od nás pro naše zákazníky co nejlevnější.

Nejlevnější pneumatiky podle typu dopravního prostředku

Jak získat levné pneu snadno a rychle

Provoz auta je všeobecně poměrně drahá záležitost. Auto je potřeba pravidelně kontrolovat, nahrazovat staré součástky a samozřejmě mu pořídit co nejlepší pneumatiky, které se postarají o pohodlnou a bezpečnou jízdu. Přemýšleli jste někdy o tom, jak pořídit levné pneumatiky, u kterých cena nebude na úkor kvality?

Levné pneu
Levné pneu

Možností, jak získat opravdu levné pneumatiky, je více. Můžete se například skamarádit s automechanikem, který vám levné pneu sežene, můžete nakupovat ojeté levné pneumatiky nebo si počkat, až bude váš vysněný model v akční nabídce. Nejjednodušším způsobem, jak nakoupit levné pneu, které budou nové, neojeté a doručí je až k vám domů do několika dnů po objednání, je nakupovat pneumatiky online.

Proč nakupovat levné pneumatiky u nás?

Protože pořizovat levné pneu online je zkrátka nejpohodlnější, nejrychlejší a nejvýhodnější. Spoustu nejoblíbenějších modelů levných pneu nabízíme průběžně ve slevových akcích. Jediné, co pro výběr pneu od nás potřebujete, je znát požadovaný rozměr kol a období, ve kterém je chcete používat. Vše ostatní za vás vyřeší praktický filtr těch nejvhodnějších levných pneu podle vašich požadavků.

 

V e-shopu Autobaterie-pneumatiky.cz pořídíte levné pneu pro osobní i nákladní vozidla, dodávky, zemědělské stroje, motorky i offroad a SUV auta. Pokud chcete při nákupu opravdu ušetřit, doporučujeme nahlédnout do kategorie Levné pneumatiky. Zde najdete výběr těch nejkvalitnější levných pneu, které jsou navíc zvýhodněny dopravou zdarma. Levnější už to být nemůže!

Jak pořídit levné pneu ještě výhodněji

Všeobecně se při poptávce levných pneumatik doporučuje nákup tzv. celoročních pneumatik, které vám budou sloužit celý rok a vy zároveň ušetříte na nákupu letní a zimní sady pneu. Naším tipem je ale spíše vybírat taková kola, která jsou zvýhodněna dopravou zdarma. Levné pneumatiky si po objednání můžete přijít vyzvednout do našeho skladu v Brně-Židenicích – díky tomu lze ušetřit na poštovném v případě, že vámi vybrané pneumatiky právě nejsou v akci s dopravou zdarma.

Dalším způsobem, jak pořídit levné pneu, je nakupovat je mimo sezonu. Zimní pneumatiky se prodávají za nižší ceny v létě a naopak. Tento způsob nákupu levných pneumatik ocení zejména ti, kteří mají dostatek místa na jejich uskladnění.

Které levné pneumatiky jsou až příliš levné?

Levné pneumatiky
Levné pneumatiky

Při honbě za levnými pneu jsou někteří schopni zajít až tak daleko, že kvůli nižší ceně mohou ohrozit své zdraví při jízdě na ojetých bazarových pneumatikách, které dlouhodobým opotřebením dávno ztratily všechny pozitivní vlastnosti.

V našem e-shopu zakoupíte nové, neojeté levné pneu od prověřených značek, které svou výhodnou cenou rozhodně neztrácejí na kvalitě. Aktuálně u nás můžete pořídit levné pneumatiky již od 824 Kč, jež díky akční dopravě zdarma vaši peněženku nijak výrazně nezatíží a zajistí vám několik sezón bezpečně jízdy.

Jak vám mohou dražší pneumatiky ve výsledku ušetřit peníze

Levné pneumatiky vás mohou zpočátku zahřát u srdce tím, že jste při jejich nákupu ušetřili skvělé peníze, které můžete utratit jinde. Nákup levných pneumatik vám ale nemusí vždy nutně znamenat úsporu peněz. Pneumatiky prémiových výrobců jako je Continental, Michelin, Goodyear a dalších jsou sice obvykle dražší, ale jejich vlastnosti mohou přispět k tomu, že je nebudete muset vyměnit tak rychle. Narozdíl od opravdu levných pneumatik tak dražší modely ve výsledku vycházejí levněji, pokud se na jejich užívání podíváme z dlouhodobého hlediska.

Levné pneu Brno
Levné pneu Brno

V případě, že byste si rádi dopřáli lepší značku pneumatik, ale zdá se vám, že pro to nemáte nedostatek financí, nezoufejte. Náš e-shop pravidelně zařazuje do svých akcí i pneumatiky známých a prověřených výrobců. Díky tomu si levné pneumatiky lepší značky může dopřát každý.