Vážení zákazníci, vzhledem k situaci ohledně šíření nákazy koronavirem byla nucena většina dopravců přistoupit k úplnému omezení přijímání hotovostních plateb. V návaznosti na tuto zprávu jsme byli nuceni přistoupit též k tomuto kroku tudíž dnešním dnem je možné objednat zboží v našem shopu pouze v režimu s platbou"PŘEVODEM". Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví

Ušetříte prostor i peníze

Pokud auto vytahujete jenom příležitostně a ročně najedete sotva pár tisíc kilometrů, jsou pro vás dvě sady pneumatik zbytečné. Radši si pořiďte celoroční pneumatiky, díky kterým ušetříte peníze i místo ke skladování pneu a navíc nebudete muset přezouvat.

Celoroční pneumatiky doporučujeme zejména pro městský provoz, kde na silnici během zimy nebývají silné sněhové nebo ledové vrstvy. Při aktivním ježdění ve vyšších polohách určitě volte pneumatiky zimní, které mají v extrémních podmínkách lepší jízdní vlastnosti.

Pokud si nejste jistí, zda jsou pro vás celoroční pneumatiky vhodné. V případě, že nevíte správnou velikost. Jestliže potřebujete vystavit typový list na změnu velikosti pneu v technickém průkazu. Kdykoliv nám zavolejte na 773 761 803 nebo napište na info@autobaterie-pneumatiky.cz. Rádi pomůžeme.