Co je Blue Dynamic EFB?

VARTA® nabízí baterie se zvýšeným zaplavením (EFB), které se vyznačují výbornou spolehlivostí a výkonem oproti standardním bateriím olovo-kyselina pro aplikace v osobních automobilech a komerčních vozidlech. Naše baterie jsou konstruovány tak, aby splňovaly individuální potřeby zákazníků a jsou vyráběny ve výrobních závodech po celé Evropě, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality.

Technologie EFB pro osobní auta

Baterie EFB podporují aplikace, které pracují při částečném stavu napětí a nevyžadují charakteristiky hlubokého cyklování baterií AGM. Toto umožňuje materiál polyfleece, přidaný na povrch kladné desky. Pomáhá stabilizovat aktivní materiál desek, čímž se zvyšuje jejich výdrž.

Mezi výhody patří:

  • Více než dvojnásobný dílčí stav nabití a výkon hlubokého cyklování oproti konvenčním bateriím.
  • Podpora pro vysoký počet startů motoru a prodloužené doby vypnutí motoru.
  • Zlepšené přijímání nabíjení oproti konvenčním zaplaveným bateriím.
  • Kontrukční úprava zlepšuje tepelnou stabilitu pro použití v prostorech motoru a v horkých klimatických podmínách.
  • Ideální pro technologie vozidel start-stop bez technologie regenerativního brzdění a pro vozidla s vyššími energetickými nároky, ať se jedná o sportovnější jízdu nebo mnoho nainstalovaného příslušenství a zařízení.
  • Navíc jsou naše výrobky EFB vybaveny mřížkovou technologií PowerFrame® pro vysokou energii a spolehlivý výkon.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení