Vážení zákazníci, z důvodu výrazného nárůstu počtu objednávek a hlavně extrémního tlaku na přepravu se doba doručení Vašich objednávek může protáhnou na 2-3 pracovní dny. Děkujeme velice za pochopení team autobaterie-pneumatiky.cz

Jak zachovat optimální vlastnosti obutí vozu?

Pneu jsou to jediné, co auto drží na silnici. To zvětšuje význam pneumatik. Měly by mít špičkové technické vlastnosti při dodržení rad. Nedostatečnou údržbou se mohou gumy poškodit. To může způsobit dopravní nehodu. U motopneu platí dvojnásob.

I u pneumatiky se doporučuje pečlivé zacházení. Tak jedině máte záruku, že se můžete po celou životnosti spoléhat na optimální vlastnosti pneu.

Doporučuje se pravidelně pneu i s disky vyvážit a také seřídit geometrii kol. Vyvážením se pneumatika seřídí optimálně k vozidlu. Nedochází k nerovnoměrnému opotřebovávání gumy a pneu vykazují nejlepší jízdní vlastnosti.

Optimální jízdní vlastnosti lze dosáhnout s pneu stejného druhu. Prodáváme pneu osvědčených výrobců. Jsme prodejci Barum pneu, Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Matador, Mitas, Michelin, Pirelli, Hankook, Nokian, pneu Semperit a dalších.

Chcete-li  na své vozidlo namontovat větší rozměr pneu než máte zapsáno v technickém průkazu, na vyžádání vám zašleme typový list pro zapsání do VTP. V případě, že na objednané pneu spěcháte, doporučujeme kupovat pneumatiky, které máme k dispozici skladem.