Vážení zákazníci, vzhledem k současnému náporu na dopravní společnosti je možné očekávat zdržení dodání objednávek na 2-3 pracovní dny.

S přezouváním neotálejte

V době od 1. listopadu do 31. března musíte mít podle zákona zimní pneumatiky na svém autě vždy, když je vozovka zasněžená nebo zamrzlá. Doporučujeme však kola přezout ještě dříve, ideálně v době, kdy teplota dlouhodobě klesne pod 7 °C.

Dávejte si taky pozor, co na své auto nazujete. Totiž není pneu jako pneu. Některé extrémně levné pneumatiky ani zdaleka nesplňují bezpečnostní požadavky a ohrožují vaše zdraví. Vyberte si raději u nás, kde najdete zimní pneu prověřených výrobců, jako jsou Bridgestone, Continental nebo Dunlop. V extrémních podmínkách na kola nasaďte i sněhové řetězy.

Pokud chcete na auto nazout pneumatiky jiných rozměrů, než které máte povolené v technickém průkazu, rádi pro vás vystavíme typový list na změnu rozměru ve vašem TP. A kdybyste se chtěli na cokoliv zeptat, zavolejte na 773 761 803 nebo napište na info@autobaterie-pneumatiky.cz.