Vážení zákazníci, vzhledem k situaci ohledně šíření nákazy koronavirem byla nucena většina dopravců přistoupit k úplnému omezení přijímání hotovostních plateb. V návaznosti na tuto zprávu jsme byli nuceni přistoupit též k tomuto kroku tudíž dnešním dnem je možné objednat zboží v našem shopu pouze v režimu s platbou"PŘEVODEM". Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví

Výkonné na každém staveništi

Je nám jasné, že od staveništních pneumatik očekáváte jenom to nejlepší. Extrémní odolnost, dlouhou životnost nebo optimální trakci. A chceme vám vyhovět. Proto nabízíme prémiové staveništní pneumatiky z dílen světových výrobců – Bridgestone, Continental nebo Michelin. Tyto pneu vaše požadavky splňují. Absolutně bez výjimky.

 Všechny naše pneumatiky pocházejí z české distribuce, nikdy nejsou starší 3 let a navíc vám je dodáme do 24 hodin od objednání. Dnes vyberete, zítra dostanete.

 Jestliže se chcete na cokoliv zeptat nebo potřebujete poradit s výběrem pneumatiky, určitě nám zavolejte na 773 761 803 nebo napište na info@autobaterie-pneumatiky.cz. V oboru pneumatik už se pohybujeme roky a řekneme vám o nich všechno, co potřebujete vědět.